POMPY CIEPŁA DAIKIN

DAIKIN typ: Altherma 3

Rozwiązanie przyjazne dla środowiska:

pompa ta korzysta w pełni z powietrza zewnętrznego jako źródła energii odnawialnej. Jest to pierwsza pompa powietrze – woda, pracująca na najnowszym czynniku chłodniczym R32, który charakteryzuje najniższy współczynnik GWP, odnoszący się do potencjału tworzenia efektu cieplarnianego, stanowiący zaledwie 32% w porównaniu z aktualnie stosowanymi czynnikami chłodniczymi.

Najwyższa efektywność:

ten model pompy wyposażono w technologię Bluevolution, która stanowi połączenie nowej technologii sprężarek z czynnikiem chłodniczym R32. Najwyższa efektywność w połączeniu z klasą energetyczną A+++ dają gwarancję mniejszych rachunków za prąd.

Uniwersalność:

pompa posiada zintegrowaną jednostkę przypodłogową, wyposażoną w zbiornik ciepłej wody o pojemności 180 i 230l, zachowując jednocześnie niewielką powierzchnię zabudowy: 0,37m². w tym modelu pompy dostępny jest także wariant naścienny, w przypadku kiedy podłogowa powierzchnia instalacyjna jest niewystarczająca. W połączeniu z oddzielnym zbiornikiem ciepłej wody, zapewnia elastyczność i szybkość instalacji.

Nowoczesne sterowane:

nowy interfejs użytkownika gwarantuje intuicyjną obsługę. Po skonfigurowaniu ustawień czujnik Daikin Eye sygnalizuje działanie pompy ciepła w trybie ogrzewania CO oraz wytwarzania ciepłej wody użytkowej CWU. Daikin daje możliwość sterowania pompą za pośrednictwem aplikacji a na portalu internetowym STAND BY ME umożliwia sprawdzenie wszystkich danych dotyczących urządzenia, łącznie z możliwością przedłużenia gwarancji użytkowania.

Atrakcyjny design:

innowacyjny wygląd urządzenia pozwala na jego wkomponowanie w niemal każdy wystrój wnętrza.

Oszczędność czasu:

pompa została zaprojektowana tak, aby zoptymalizować czas pracy instalatora, zapewniając mu łatwa i szybka instalację oraz prostą konserwację urządzenia. Model ten gwarantuje jednocześnie prosty sposób podłączenia go do jednostki zewnętrznej o podobnie niewielkich wymiarach.

Wszechstronność:

Zdają egzamin w nowych domach (modele niskotemperaturowe), a także budynkach remontowanych (modele wysokotemperaturowe).