O klimatyzacji

Posiadamy uprawnienia niezbędne do montażu i serwisu klimatyzacji . Nieustannie poszerzamy naszą wiedzę oraz wzbogacamy ofertę.

Aby klimatyzacja odpowiadała Państwa oczekiwaniom rozpocząć należy od doboru klimatyzatora do wielkości pomieszczenia. Na ogół przyjmuje się dobór 1kW mocy chłodniczej urządzenia na 1m² powierzchni. Nie jest to jednak jedyny wyznacznik. Uwzględnić należy także obecność emitorów ciepła w pomieszczeniu, przeszkleń, wysokiego nasłonecznienia. Już na tym etapie służymy naszą pomocą- dopasujemy model i moc klimatyzatora do wymagań pomieszczenia.

Kolejny krok to określenie długości i miejsca przebiegu instalacji chłodniczej- minimalna długość zapewniająca optymalną pracę urządzeń to 3m. Nasza firma wykonuje montaże klimatyzacji w systemie:

  • split (jedna jednostka zewnetrzna i jedna jednostka wewnętrzna);
  • multi split (kilka jednostek wewnętrznych podłączonych do jednej jednostki zewnętrznej;
  • kanałowym (rozprowadzenie schłodzonego powietrza pochodzącego z jednego klimatyzatora w kilka wyznaczonych miejsc).
  •  konsole chłodnicze będące alternatywą dla urządzeń ściennych, znajdujące szczególne zastosowanie w pomieszczeniach ze skosami lub w miejscach trudno dostępnych.

Czas montażu uzależniony jest od zakresu koniecznych do wykonania prac: ilości przewiertów, długości instalacji, liczby urządzeń itp. Dysponujemy wysokiej jakości narzędziami podstawowymi oraz specjalistycznymi, co umożliwia nam sprawne i szybkie działanie.

Współpracujemy z licencjonowanymi dystrybutorami wiodących na rynku marek. Na dostarczany i montowany sprzęt udzielamy 5-cio letniej gwarancji przy zachowaniu przez klientów warunków gwarancyjnych. Nasze doświadczenie i profesjonalizm procentują pozytywnymi opiniami klientów.